آخرين مطالب
اسطوره دانلود - جدیدترین تصاویر منتشر شده از ارازل و اوباش

LOGO

اسطوره دانلود
دانلود برترینها
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

جدیدترین تصاویر منتشر شده از ارازل و اوباش

تصاویری از دستگیری و نمایش 173اوباش؛ گریه کردن اراذل و اوباش!!

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 173 تن از اراذل و اوباش جنوب پایتخت در اجرای هشتمین مرحله طرح برخورد با اخلالگران نظم و امنیت خبر داد.

سردار حسین ساجدی‌نیا، رییس پلیس پایتخت صبح روز چهارشنبه در حاشیه مراسم نمایش اراذل و اوباش دستگیر شده در فلکه چهارم خزانه خبرداد، هشتمین مرحله طرح مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت با همکاری یگان‌های انتظامی سراسر پایتخت به اجرا درآمد و طی آن 173 تن از اراذل و اوباش جنوب پایتخت که عمده آنان از اوباش سطح یک محسوب می‌شدند، دستگیر شدند.

عمده دستگیرشدگان دارای جرایم متعددی نظیری زورگیری، کیف قاپی، خفت‌گیری،‌ اوباش‌گری، مزاحمت برای نوامیس و خرید و فروش موادمخدر هستند. بنا به این گزارش، عمده افراد دستگیر شده زیر 25 سال سن دارند. در اجرای هشتمین مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش جنوب پایتخت، اراذل به نامی همچون «میلاد دراز»، «اکبر ساندویچ»، «فرشید ببئی»، «فرشاد دمبه»، «اکبر سوسکه»، «مجید کثیف»، «موش سیاه»، «امیر غربتی»، «امیر محبوب»، «مهدی کله»، «داود مفت‌کش» و «سعید موزی» که دارای سوابق کیفری بوده و اقدام به زورگیری، تخریب، شرارت و نظم عمومی کرده بودند، دستگیر شدند.

همچنین در این مراسم که در فلکه چهارم منطقه خزانه بخارایی برگزار شد، سه برادر، معروف به «برادران دالتون» به اسامی «مجید، شاهین و محمد صادق» نیز در ملاء عام نشان داده شدند که این افراد متهم به زورگیری،‌ ایجاد مزاحمت برای نوامیس و ... هستند که در بین اهالی محل به برادران «شیطان‌پرست» نیز معروفند


برچسب‌ها: جدیدترین تصاویر منتشر شده از ارازل و اوباشجدیدترین
دسته بندی : عکس (تصاویر)
تعداد بازدید :
» <-PostTitle-> ( <-PostDate-> )
درباره ما

میلاد ٍ اخبار درون استانی و منطقه ای به خصوص بومهن.اخبار بازیگران.اخبار شیطان پرستان در ایران و.....عکس بازیگران زن ایرانی و عکس زیبا..زیبا دانلود..اسطوره دانلود.اسطوره برترینها..دانلود آهنگ دانلود موزیک.دانلود رایگان موزیک وآهنگ و.......دانلود کد آهنگ پیشواز جدید..دانلود زیباتریها ورایگان
ایمیل : zakhmimilad@yahoo.com

دسته بندی ها

کدهای اختصاصی